Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО » Маса за моделирање FIMO Air BASIC 500 g - Terracota


        

Маса за моделирање FIMO Air BASIC 500 g - Terracota

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: STD8100-76
Производител: Staedtler-Fimo
EAN code: 4006608806576
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZmRmNzMz