Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО » Маса за моделирање FIMO Air BASIC 500 g - кожа боја


        

Маса за моделирање FIMO Air BASIC 500 g - кожа боја

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: STD8100-43
Производител: Staedtler-Fimo
EAN code: 4006608806514
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MWIxOWJiNz