Introduction » Хоби » Маса за моделирање DAS - во боја - 150g


        

Маса за моделирање DAS - во боја - 150g

маса која се стврднува на воздух

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DAS3874
Производител: DAS
Изберете боја на маса за моделирање DAS
Вообичаена цена 259 мкд
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд
MGIzYTk