Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Маса за моделирање DAS - Бела - 500g


        

Маса за моделирање DAS - Бела - 500g

Глина за моделирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DAS387000
Производител: DAS
EAN code: 8000144074112
Вообичаена цена 235 мкд
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NTAyZTM1