Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Маса за моделирање DAS - 1kg


        

Маса за моделирање DAS - 1kg

terracota

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DAS387600
Производител: DAS
EAN code: 8000144002375
Вообичаена цена 449 мкд
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парчиња  
NTBkMjUyMG