Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Маса за моделирање DAS - 150g


        

Маса за моделирање DAS - 150g

glina за моделирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DAS387200
Производител: DAS
EAN code: 8000144387205
Вообичаена цена 155 мкд
Цена without Tax : 97 мкд
Цена including Tax (18 %):
115 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MjFkOTM0Y