Introduction » Маркери и фломастери » Маркери MOLOTOW™ GRAFX Aqua INK Pump Softliner


        

Маркери MOLOTOW™ GRAFX Aqua INK Pump Softliner

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTWGRAFX
Производител: Molotow
Изберете нијанса GRAFX Aqua Ink Pump Softliner
Вообичаена цена 510 мкд
Цена without Tax : 234 мкд
Цена including Tax (18 %):
276 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTg3NTdiN