Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на свила » Магична ефектна сол за свила - 100 g


        

Магична ефектна сол за свила - 100 g

so за свила PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT17815
Производител: PENTART
EAN code: 5997412792836
Цена without Tax : 97 мкд
Цена including Tax (18 %):
115 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MzVmZTk4