Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Подготовка за сликање » LIQUID masKING филм за акварел TALENS 75ml


        

LIQUID masKING филм за акварел TALENS 75ml

уметнички прибор Royal TALENS

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: RTL24280052
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079000615
Цена without Tax : 355 мкд
Цена including Tax (18 %):
419 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZDM5N2M