Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Lino 203 x 152 mm

Lino / линолеум

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: ESDPLIII
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127180646
Вообичаена цена 219 мкд
Цена without Tax : 148 мкд
Цена including Tax (18 %):
175 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

ODU1MjBkN