Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Линијар од винил LENIAR - 30 cm


        

Линијар од винил LENIAR - 30 cm

техничко цртање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN90535
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057905357
Цена without Tax : 414 мкд
Цена including Tax (18 %):
489 мкд

into the basket:
  парчиња  
YzRhN2MwYj