Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Лепило за текстил / свила DÉO 20ml


        

Лепило за текстил / свила DÉO 20ml

лепило за текстил свила .....

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFB211518
Производител: Lefranc & Bourgeois
EAN code: 3013642115183
Вообичаена цена 409 мкд
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд
M2IxYTA0