Introduction » Хоби прибор » Хоби лепак » Лепило за текстил PENTART - 80 ml


        

Лепило за текстил PENTART - 80 ml

лепило PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT13397
Производител: PENTART
EAN code: 5997412709667
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NDFiYzg1NT