Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Хоби лепак » Лепило за текстил PENTART - 80 ml


        

Лепило за текстил PENTART - 80 ml

лепило PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT13397
Производител: PENTART
EAN code: 5997412709667
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NTMxZTE5O