Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Лак со ефект на пукнатини PENTART - изберете количина


        

Лак со ефект на пукнатини PENTART - изберете количина

кракел лак PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTcraq-lak
Производител: PENTART
Изберете зафатнина на лак за пукнатини Penta
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NzY4M