Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лак и лепило за декупаж PENTART


        

Лак и лепило за декупаж PENTART

лак и лепило PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTVARNISH-shine
Производител: PENTART
Изберете ја количината лепак и лак PENTART
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд
MmYzMmMy