Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Лак и лепило за декупаж HOBBY Line ART POTCH Varnish & Glue - 150 ml / 250 ml


        

Лак и лепило за декупаж HOBBY Line ART POTCH Varnish & Glue - 150 ml / 250 ml

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL492
Производител: Kreul Germany
Изберете зафатнина на лепило C. Kreul - POTCH
Цена without Tax : 284 мкд
Цена including Tax (18 %):
335 мкд

into the basket:
  парчиња  
YmZiMmQ0ZT