Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Кутија за накит срце 10 x 10 cm


        

Кутија за накит срце 10 x 10 cm

дрвени производи за декупаж

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH3108
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парчиња  
MzJkMG