Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Контури за текстил / свила DÉCO GUTTA 20ml


        

Контури за текстил / свила DÉCO GUTTA 20ml

бои за текстил и свила

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFB2115
Производител: Lefranc & Bourgeois
Вообичаена цена 139 мкд
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд
ODg1Yjk5