Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Картонска туба за цртежи LENIAR 55 cm


        

Картонска туба за цртежи LENIAR 55 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN50050
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500507
Цена without Tax : 194 мкд
Цена including Tax (18 %):
229 мкд

into the basket:
  парчиња  
YTE1YmZlN