Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Картонска туба за цртежи LENIAR 31 cm


        

Картонска туба за цртежи LENIAR 31 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50020
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500200
Цена without Tax : 82 мкд
Цена including Tax (18 %):
97 мкд

into the basket:
  парчиња  
ODQwZ