Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Картонска туба за цртежи LENIAR 100 cm


        

Картонска туба за цртежи LENIAR 100 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50052
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500521
Цена without Tax : 440 мкд
Цена including Tax (18 %):
519 мкд

into the basket:
  парчиња  
OTQ1OG