Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Картонска торба фолдер за цртање LENIAR - A3


        

Картонска торба фолдер за цртање LENIAR - A3

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90459
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057904590
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парчиња  
ODMyN2