Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Иглички 28 mm - 50 g

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXH230012
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5908243650448
Цена without Tax : 41 мкд
Цена including Tax (18 %):
48 мкд

into the basket:
  пак  
NzEyOW