Introduction » Хоби » Сликање на свила » Иглици за свила PENTART - 50 бр.


        

Иглици за свила PENTART - 50 бр.

иглици за свила PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT17839
Производител: PENTART
EAN code: 5997412732481
Вообичаена цена 319 мкд
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парчиња  
MDNhMDV