Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Хартија за прецртување во ролна LENIAR 1.1x20 m


        

Хартија за прецртување во ролна LENIAR 1.1x20 m

техничко цртање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN90941
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057909413
Цена without Tax : 1,517 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,790 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MTdmZDg