Introduction » Прибор за техничко цртање » Хартија за прецртување во ролна LENIAR 1.1x20 m


        

Хартија за прецртување во ролна LENIAR 1.1x20 m

техничко цртање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90941
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057909413
Цена without Tax : 1,517 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,790 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

NTBjN