Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Хартија за прецртување во ролна LENIAR 0.66 x 20 m


        

Хартија за прецртување во ролна LENIAR 0.66 x 20 m

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90938
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057909386
Цена without Tax : 1,178 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,390 мкд

into the basket:
  парчиња  
Nzg2ZGU1O