Introduction » Нашите брендови » GIOTTO » Фломастери за текстил GIOTTO DECOR textile - 6 бои


        

Фломастери за текстил GIOTTO DECOR textile - 6 бои

фломастери за текстил

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GIO494800
Производител: GIOTTO
EAN code: 8000825495007
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZGNiNThlZ