Introduction » Креативен прибор » Фломастер за порцелан BRILLIANT


        

Фломастер за порцелан BRILLIANT

креативен прибор

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL164-60
Производител: Kreul Germany
Изберете боја на фломастери
Вообичаена цена 245 мкд
Цена without Tax : 112 мкд
Цена including Tax (18 %):
132 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

YjgzMzM5M