Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Држач за чистење и сушење на четки


        

Држач за чистење и сушење на четки

разни сликарски направи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HBBBEL11040
Производител: Hobby & Blu
EAN code: 1481418001947
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд

into the basket:
  парчиња  
ODQ3M