Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвени штипки - 20 парчиња


        

Дрвени штипки - 20 парчиња

дрвени производи за декупаж PENTACOLOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT12916
Производител: PENTART
EAN code: 5997412725261
Цена without Tax : 72 мкд
Цена including Tax (18 %):
85 мкд

into the basket:
  парчиња  
NDc1OTk2N2