Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвена рамка за фотографии 18 x 23 cm


        

Дрвена рамка за фотографии 18 x 23 cm

дрвени производи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH257
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500002755
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZDNmODY2Z