Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Даска за цртање » Дрвена подлога за скицирање со отсечок LENIAR 40 x 45 cm


        

Дрвена подлога за скицирање со отсечок LENIAR 40 x 45 cm

прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90440
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057904404
Цена without Tax : 533 мкд
Цена including Tax (18 %):
629 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZWNjZTAyO