Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвена кутија за вино


        

Дрвена кутија за вино

дрвени производи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXH187
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500002717
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парчиња  
Y2IyYWM