Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвена кутија за клучеви - мала - едноставна вратичка


        

Дрвена кутија за клучеви - мала - едноставна вратичка

дрвени производи за декупаж PENTACOLOR

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT12908
Производител: PENTART
EAN code: 5997412725209
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парчиња  
OWMwM