Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвена кутија за чај


        

Дрвена кутија за чај

прибор за декупаж

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHDREV03
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500000348
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парчиња  
NGUzNjg1M2