Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвен свеќник - правоаголник


        

Дрвен свеќник - правоаголник

дрвени производи за декупаж PENTACOLOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT11235
Производител: PENTART
EAN code: 5997412722314
Цена without Tax : 199 мкд
Цена including Tax (18 %):
235 мкд

into the basket:
  парчиња  
Y2E3ZDd