Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвен свеќник - коцка


        

Дрвен свеќник - коцка

дрвени производи за декупаж PENTACOLOR

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT11236
Производител: PENTART
EAN code: 5997412722321
Вообичаена цена 155 мкд
Цена without Tax : 55 мкд
Цена including Tax (18 %):
65 мкд

into the basket:
  парчиња  
YjA2Y