Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Останати помагала » Дрвен модел човечко тело - жена - 40 cm


        

Дрвен модел човечко тело - жена - 40 cm

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HBBBEL16206
Производител: Hobby & Blu
EAN code: 1000000082395
Вообичаена цена 1,531 мкд
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZjkyMGUx