Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Декупаж лак и лепило за текстил - 100 ml


        

Декупаж лак и лепило за текстил - 100 ml

лак и лепило за декупаж PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT1456
Производител: PENTART
EAN code: 5997412750300
Вообичаена цена 189 мкд
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NDQzZ