Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Специјална понуда » Свадбена декорација » Декоративен тул 50 cm x 9 m - изберете боја


        

Декоративен тул 50 cm x 9 m - изберете боја

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHTYL-50cm
Производител: MY HOME s.r.o.
Изберете боја на декоративен тул
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парчиња  

Одберете ја саканата нијанса

YWMyNzI2