Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Даска за цртање » Даска за скицирање со клип LENIAR A3 cm


        

Даска за скицирање со клип LENIAR A3 cm

прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90455
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057904558
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парчиња  
YTBlYTI5