Introduction » Прибор за техничко цртање » Даска за цртање » Даска за скицирање со исечок A3


        

Даска за скицирање со исечок A3

прибор за скицирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH4584842262
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1000100000411
Цена without Tax : 448 мкд
Цена including Tax (18 %):
529 мкд

into the basket:
  парчиња  
N2RkNTM5ZT