Introduction » Четки » Четки со двобојни синтетички влакна - округли


        

Четки со двобојни синтетички влакна - округли

Четки

 

Availability: Во твојот дом за 13 - 19 работни денови
Product no.: MXH10590
Вообичаена цена 356 мкд
Цена without Tax : 188 мкд
Цена including Tax (18 %):
222 мкд

Двобојни влакна од најлон на долга лакирана рачка со алуминиумско затезно парче за влакната. Погодна за сите сликарски техники.

ZTgwMTY3M