Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Четки » Четки Royal & Langnickel - 12-делен сет


        

Четки Royal & Langnickel - 12-делен сет

Сет четки - рамни- округли- коси- filbert- лепезасти

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RLGRSET-9311
Производител: Royal & Langnickel
EAN code: '090672060563
Вообичаена цена 1,190 мкд
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MjYyNG