Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Четка AQUA-FLO


        

Четка AQUA-FLO

акварелна четка

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RLGBKFLO-12LG
Производител: Royal & Langnickel
EAN code: '090672226990
Вообичаена цена 156 мкд
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парчиња  
MGY3M2