Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил со спреј - 50 ml


        

Боја за текстил со спреј - 50 ml

Боја за текстил

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PRFOTEX50R
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд
YWMzMDlj