Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Боја за текстил металик - 50 ml


        

Боја за текстил металик - 50 ml

бои за текстил PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTTEXT-MET
Производител: PENTART
Изберете нијанса на металик боја за текстил Pentart
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парчиња  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

ODY4ZGNmNG