Introduction » Хоби бои » Боја за текстил DECO Textil 50ml - природна


        

Боја за текстил DECO Textil 50ml - природна

бои за текстил и ткаенина

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBDN50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Вообичаена цена 299 мкд
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд
MDUzZ