Introduction » Хоби бои » Боја за текстил DECO Textil 50ml - пастелна


        

Боја за текстил DECO Textil 50ml - пастелна

бои за текстил и ткаенина

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBDPA50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за текстил DECO Textil
Вообичаена цена 235 мкд
Цена without Tax : 165 мкд
Цена including Tax (18 %):
195 мкд
NmVjZTN